Přeskočit na hlavní obsah

#84 ...má výhra...


V dny, kdy se mě ještě drželo štěstí v níže zmíněném směru, 
jsem se zúčastnila na blogu bára.kára holubí soutěže. Líbilo se mi, že to nebyla taková ta klasická giveaway, kde dostanete prima věci v podstatě za nic (ti dobráci, kteří se navíc stanou čtenáři blogu a po ukončení soutěže zase odejdou, o těch ani nemluvě - mimochodem, udělal jste to někdo? Já mohu s čistým svědomím říci, že ne).

Abych ale neodbíhala od tématu. Soutěž spočívala v tom, že soutěžící musí blogerce poslat pohled, či dopis do Francie, kde se zrovna nacházela - nejrychlejší a nejoriginálnější soutěžící byl následovně odměněn. 
Být nejrychlejší - docela výzva ne? 
Hned ráno jsem měla v plánu koupit pohled, ve škole ho napsat a až půjdu domů, odeslat. Jo! Jenže to by v jedné trafice nesměli mít zavřeno, ve druhé nemít pohledy a ve třetí mít zpět za dvoustovku! Tak jsem počkala na Honzu až přijede, aby mi půjčil sedm korun na pohled :-D Co si budeme povídat, nějak extra krásné zrovna také neměli. No, ten s prasátky mi přišel v této situaci krajně nevhodný a tak jsem raději sáhla po tom s fotkou Karlova mostu (no, co bych taky chtěla v trafice na Náměstí republiky :-D).

Ve školní lavici jsem vyndala lístek s adresou, kterým jsem měla založenou rozečtenou knihu, napsala vzkaz a odeslala vstříc zemi výborných palačinek, vína a sýra.

O pár dní později jsem na blogerčině facebooku viděla vyfocený "můj" pohled a oddychla si, že bez problémů dorazil. A navíc - jako první!Soutěž byla o několik týdnů později ukončena a já se mohla těšit na balíček s výhrou. Celá natěšená jsem četla, že byl odeslán.. ale pošta nic!
Více jak týden po Vánocích mi do schránky přišla poslední výzva k převzetí balíčku. "Jak poslední, sakra!!?" Správně, nedostala jsem předtím ani jednu. Nehledě na to, že si nikdy na poštu chodit nemusím, vždy mi zásilku přivezou až domů. V této situaci jsem s Českou poštou nebyla poprvé, ale i když je upozorním, stejně se nic nezmění. Sama mám dlouhodobou brigádu u jejich konkurenta a tohle bych si nedovolila. Máte s tímhle také nějaké zkušenosti?

Konečně jsem měla balíček v rukou, mohla jsem tedy svobodně cupovat karton na kousíčky a kochat se a ochat nad cenami :-))

Praktická lepítka, které už mám vlepené do diářku :-)

Trefa! Přesně tento sprcháč mě zaujal, když jsem na ně četla recenzi :-) Vůně mi je moc příjemná a a navíc gel moc moc pění :-)

Karamelky byly tři, ale asi nemusím psát, proč byly v době focení jen dvě.. ;-D .. Vanilkový čaj už mám jen jeden, moc mi chutná a navíc krásně provoněl celou zásilku (ani se nedivím, když kvůli České poště musel ležet 10 dní zbytečně ve skladu :X)

Vzoreček Mexx jsem ještě nezkoušela, za to po parfému Guerlain se podívám na internetu. Úžasná vůně!!

A nakonec - boží rtěnka v ještě lepším odstínu! Mám z ní neskutečnou radost a ještě vám o ní napíšu :-))

Děkuji za super ceny, všechny si moc užívám !!

A jak jste na tom se štěstím v soutěžích Vy? Já měla to počáteční štěstí, ale v poslední době na mě paní štěstěna z vysoka....... ;)

Mějte se hezky!

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ Komentáře

 1. Moc pěkná výhra :) Já na blozích, kde soutěžím, tak ty i čtu, takže jsem se nikdy nepřihlásila jen kvůli soutěži :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hani, tak to jsem moc ráda, že Ti balíček došel a že se Ti výhra líbí! ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 3. Snad je i "má" výherkyně s balíčkem z Francie spokojená :) Taky tam byl sprcháč od Petit Marseillais, ale ve vůni madarinka a limetka, no nejradši bych si ho sama nechala :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Tvou cenu do soutěže jsem koukala a pokud by spokojená nebyla, byla by pěkně nevděčná ;-) Dala jsi tam super věci :-))

   Vymazat
 4. Tak ta rtěnka vypadá nádherně a vůbec všechny ty ceny a ten nápad je super :) Jak giveaway nemusím, právě kvůli tomu (ne)sledování, tak tohle je fakt super :))
  Tech for Girls!

  OdpovědětVymazat
 5. Super výhra! :)


  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Ty lepítka jsou boží, moc gratuluju:)

  OdpovědětVymazat
 7. Ta Kiko rtěnka má tak nádherný odstín, že si ji taky musím pořídit! :D
  Gratuluju k výhře :))
  ...//Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat
 8. Tak to byla skvělá a oroginální GA! A ty jsi rychlík, když tvůj pohled dorazil první, zasloužená výhra:) Ta rtěnka je nádherná!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.