Přeskočit na hlavní obsah

#83 Co bych chtěla...


v tomto roce..

Vím, že už je desátého ledna a nějaké to plánování do nového roku bych měla už mít asi hotové, ale přesto bych vám chtěla povědět o tom, čeho bych chtěla dosáhnout a co bych chtěla získat v roce 2015.

1) Magnetická stěna
Chtěla bych si pomocí magnetické barvy vytvořit magnetickou tabuli/stěnu. Nepotřebuji mít nutně takovou celou stěnu, ale alespoň kousek - obdélník nad stolem (i když vím, že mě to chytne a nezůstanu jen u jednoho obdélníku).

2) Wellness pobyt ve dvou
Ano, v létě bych chtěla jet s přítelem někam na wellness pobyt. 


3) Akreditace
Základem je zvládnout úspěšně první ročník VOŠ. Pokud se tak stane, souběžně bych chtěla na podzim začít s ročním vzděláváním se v pedagogickém oboru a alespoň o kousek se přiblížit mému vysněnému povolání. 

Byla bych ráda, kdyby se mi tyto tři plány podařilo zrealizovat. Ještě více bych si ale přála, aby svědčilo zdraví mě, celé mé rodině a všem, co si to zaslouží. A kdyby se začala světová situace spíše mírnit, než vířit, byla bych opravdu šťastná! 

A co si přejete Vy?

S pozdravem,


Zdroje: tady tady a tady
Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. Ja toho chcem strašne veľa :D Ale najbližšie asi dobre zmaturovať a dostať sa na moju vysnívanú školu :) Lovely Beauty Book

  OdpovědětVymazat
 2. Ehm, tak se přidávám na seznam - tu magnetickou tabuli určitě také moc potřebuji!!!

  Ale jinak si přeji určitě letní dovolenou u moře.. nic víc, jsem skromná :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, o moři jsme mluvili a v současné době mám trochu obavy vycestovat mimo ČR. Minimálně bych chtěla vynechat hlavní města, ale ta zase poznávám ráda. Ležet na pláži mě baví tak tři, čtyři dny, potom už bych šla něco poznávat. Takže letos radši investujeme penízky do nějakého pěkného wellness hotýlku :-3 (Tedy snad :-D)

   Děkuji za komentář ;-)

   Vymazat
 3. That tub with the roses looks so pretty and romantic! <3

  - StyledByBlondie.com

  OdpovědětVymazat
 4. Tá magnetická stena vyzerá úžasne! Mne sa taktiež páči aj taká na kriedu ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Tak ať Ti všechno vyjde :) Jé na wellness bych jela hned
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem si zadala jako plán cestování, ikdyž pravděpodobně jen z rychlíku. Magnetická stěna vypadá opravdu zajímavě!

  www.lifewithabrunette.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Thank you for your pleasant comment on my blog. You have a beautiful blog and now I wonder if you want to follow each other?

  xx from Germany/Bavaria, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovědětVymazat
 8. Držím palce, aby se Ti vše podařilo a splnilo! Já si hlavně přeju dodělat tento semestr bakaláře :)

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.