Přeskočit na hlavní obsah

#82 Internacional post


Hezké odpoledne!

Nemyslím si, že jsem jediná, komu občas zbydou zajímavé fotky, videa, či něco podobného, se kterými by se chtěl podělit s ostatními, ale nejsou obsáhlé natolik, aby z nich "kápl" plnohodnotný článek.

Zrovna se mi takové dva zbytečky naskytly a já se rozhodla, že nechám vzniknout mezinárodní článek.

První z nich byl focen Česku, ale jedná se o japonské jídlo. Kdo by neznal sushi
To na fotce je doma dělané. Vyráběla jsem ho na Silvestra, ale s jeho "zmizením" mi pomáhal jen bratr. Honza mě předem upozornil, že tohle do něj nedostanu. Novoroční polibek jsem ale dostala, tak to asi nebyla taková hrůza :-))Druhým zbytkem je video, které jsem natočila v adventním Norimberku. Tomu jsem věnovala zvláštní článek, ale na video jsem prostě zapomněla a našla ho před pár dny zahrabané pod desítkami vánočních fotek v tabletu. 
Sama nejsem příznivcem coverů, ale tento v podání od skupinky indiánů se mi líbil. Originál nazpíval Michel Teló, mimochodem zpěvák z Brazílie. Na kvalitu videa prosím nekoukejte a zvyšte ji :-DČesko, Brazílie, Japonsko, Německo, . ehm, ať žije globalizace. 

Vaše,

P.S.: Ještě bych vám chtěla poděkovat, že držíte palce - už mám udělené čtyři zápočty a všechny zatím za jedna :-) Snad bude krasojízda pokračovat.. :-)) Děkuji ♥


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

  1. OOO :)) Norimberk :))
    příjemný článek :) a .. každá pusa se počítá !:)
    PinkPomegranate

    OdpovědětVymazat
  2. Gratuluju k těm zápočtům, šikula :) Jéé sushi, to já bych Ti s tím zmizením taky hned pomohla, miluju sushi

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.