Štítky

ledna 07, 2015

#82 Internacional post


Hezké odpoledne!

Nemyslím si, že jsem jediná, komu občas zbydou zajímavé fotky, videa, či něco podobného, se kterými by se chtěl podělit s ostatními, ale nejsou obsáhlé natolik, aby z nich "kápl" plnohodnotný článek.

Zrovna se mi takové dva zbytečky naskytly a já se rozhodla, že nechám vzniknout mezinárodní článek.

První z nich byl focen Česku, ale jedná se o japonské jídlo. Kdo by neznal sushi
To na fotce je doma dělané. Vyráběla jsem ho na Silvestra, ale s jeho "zmizením" mi pomáhal jen bratr. Honza mě předem upozornil, že tohle do něj nedostanu. Novoroční polibek jsem ale dostala, tak to asi nebyla taková hrůza :-))Druhým zbytkem je video, které jsem natočila v adventním Norimberku. Tomu jsem věnovala zvláštní článek, ale na video jsem prostě zapomněla a našla ho před pár dny zahrabané pod desítkami vánočních fotek v tabletu. 
Sama nejsem příznivcem coverů, ale tento v podání od skupinky indiánů se mi líbil. Originál nazpíval Michel Teló, mimochodem zpěvák z Brazílie. Na kvalitu videa prosím nekoukejte a zvyšte ji :-DČesko, Brazílie, Japonsko, Německo, . ehm, ať žije globalizace. 

Vaše,

P.S.: Ještě bych vám chtěla poděkovat, že držíte palce - už mám udělené čtyři zápočty a všechny zatím za jedna :-) Snad bude krasojízda pokračovat.. :-)) Děkuji ♥


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

3 komentáře:

  1. OOO :)) Norimberk :))
    příjemný článek :) a .. každá pusa se počítá !:)
    PinkPomegranate

    OdpovědětVymazat
  2. Gratuluju k těm zápočtům, šikula :) Jéé sushi, to já bych Ti s tím zmizením taky hned pomohla, miluju sushi

    OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..