Přeskočit na hlavní obsah

#80 Silvestr...


...už zítra se probudíme do roku 2015.

A já vám všem přeji, ať vstanete tou správnou nohou, ať se vám splní všechna přání, ať ho prožijete se všemi blízkými a ať vás zdraví, ani štěstí po celý rok neopouští!

Ještě než začnu slavit, chtěla bych shrnout už téměř uplynulý rok alespoň v pár řádcích. 
Pro mě byl rok 2014 zlomový tím, že jsem složila maturitu, ale i tím, že mi v únoru odešla babička - čemuž následovala větší rekonstrukce celého domu. Poté jsem založila nový blog, kterým konečně ventiluji to, co mě zajímá a baví. Uvidíme, zda bude mým nejúspěšnějším. Na podzim jsem nastoupila na novou školu.


Užijte si dnešní den a užívejte si i celý následující rok!

Vaše.

Komentáře

  1. Hani, uží si dnešní Silvestr a vstup do Nového roku, tou správnou nohou ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Máš super blog:-) Hodně štěstí do Nového roku:) a pracuj dál na blogu:)
    Jakub Janata fashion blog

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.