Přeskočit na hlavní obsah

#77 Zkrášleme si štědrovečerní tabuli..


Nazdárek!

Dneska jsem se odpoledne maličko nudila a tak jsem koukala na inspiraci na zdobení štědrovečerní tabule. 

Mezi nádhernýma fotkama (tu nejhezčí jsem publikovala na fb tohoto blogu) jsem viděla krásný nápad na výrobu stojánku na ubrousky. Respektive na jeden ubrousek pro každého člena u stolu.
A tak jsem se dala do tvoření!

Potřebujeme:


Tavnou pistoli, nůžky, "stužku" a roličku/y od toaletního papíru. 

Roličku si rozstříháme na takové dílky, aby byly užší asi o 1/4 než je šířka stužky. Tu si ustřihneme dlouhou tak, aby nám přesně obmotala roličku. Nahřejeme pistoli a pomocí silikonu přilepíme stužku po celém obvodu roličky. Necháme zaschnout a vložíme ubrousek.

Používáte nějaké vychytávky během štědrovečerního stolování? Já bych letos chtěla  zapojit šišky, ale zatím nemám žádný valný nápad. Tak pokud byste mi někdo chtěl dát tip, budu ráda :o))

Krásnou sobotu,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.