Přeskočit na hlavní obsah

#76 PF 2015?


Krásný večer,

do Štědrého dne nám zbývá necelý týden a to znamená, že je poslední šance poslat nějaké vánoční přání. Největší radost udělá to vlastnoručně vyrobené a já jsem tu s malou inspirací :-)

3-D Poinsettia Card


Washi páska vánoční stromky


Ruční papír karty a obálky

Jednoduchý věnec Holiday Card


Reindeer Card

Paint-Chip Christmas Card

Mějte se krásně a dejte mi vědět, jestli by vás nějaké přáníčko potěšilo :-))


 Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. To je skvělá inspirace, škoda že ode mě by tak hezky nikdy nevypadaly :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, jsou moc krásné :) Mě by určitě nějaké přáníčko potěšilo
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Jee :)) okukni se podívat na můj předposlední post o balení dárků :)) tento rok jsem zvolila veselejší balení a uvidíš tam i nějaké motivy, které jsi tady sdílela ty!:)
  PinkPomegranate

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.