Přeskočit na hlavní obsah

#69 Slaný koláč podle báry.káry .. a jedna soutěž k tomu..


Ahoj,

ráda se nechávám inspirovat recepty ostatních blogerek (nebo i blogerů?). A po tom, co jsem pekla hruškový koláč alá Lady Kerstyn, jsem tady s dalším receptem inspirovaným jednou z blogerek.

Tentokrát od báry.káry a pekla jsem slaný koláč - v originálním znění Slaný koláč od námořníka.

Jelikož to je takový koláč, kam víceméně můžeme přidat "co dům dal", tak se přiznám, že jsem se receptu úplně nedržela. Záměrně nepoužívám slovo, že jsem ho "upgradeovala", jelikož nějaké vylepšení posoudit sama nemohu a hlavně ten můj není až tak designově vyšperkovaný :-D

To ale nemění nic na kvalitě - byl opravdu moc dobrý (možná i tím, že jsem přidala domácí tymián). 
Přesný recept a postup ale naleznete na výše uvedeném odkaze pod jménem blogerky - myslím, že není třeba, abych recept kopírovala :-)


Já tedy určitě doporučuji a těším se na další inspiraci :)

Mimochodem, pokud máte nějaký recept o který se chcete podělit, pošlete mi ho spolu s kontaktem na e-mail skills-of-art@seznam.cz .. Nejlepší z nich bude 31.12.2014 odměněn! :-)

Krásné odpoledne,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

 1. Recept jsem u už u Barči viděla a říkala jsem si, že ho taky musím vyzkoušet :). Úplně jsem na něj dostala chuť
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. no MŇAM!!! :33

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Já úplně na ty slané koláče nejsem, radši klasicky sladké :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.