Přeskočit na hlavní obsah

#65 Pošlete kousek sebe


Ahoj, 

také jste někdy sněli o tom, že otevřete schránku a bude tam stoh nečekaných dopisů, nebo jsem vážně divná? ...

Tak jinak.. posíláte vánoční přání?

U nás v rodině se tato tradice celkem drží, ale je pravda, že už jich nedostáváme (ani neposíláme) tolik, jako před lety. Usnesla jsem se ale, že letos přání budu posílat i já. 

Jako jo, komu by se nelíbily pohlednice s Ladovým motivem Vánoc na vesnici. Jenže já tu radost chci vyrobit sama! No, jako Lada zrovna moc nemaluji a tak je na čase hledat jinou alternativu. 


Včera jsem jela do Lidlu a zrovna od 17.11. tam probíhá akce, jejíž součástí je kreativní sada na domácí výrobu přání - zkrátka super věc pro ty, co si netroufnou na úplně "samostatnou" práci. Navíc je sada za super cenu.

Obsahuje 4 obálky a 4 otvírací přání ve dvou velikostech a dvou barvách, lepítka a všelijaké ozdoby. Mimochodem, já si této akce všimnout na internetu, tak mě absolutně nezaujme. Nevím, proč vybrali do letáku zrovna tu nejošklivější sadu :-D Ale myslím, že si určitě vyberete - já se nemohla rozhodnout :)


A dala jsem se do tvoření: 

Docela jsem se u toho zasmály, když jsme si s mamkou říkaly, že to pošleme jen vyvoleným nejoblíbenějším příbuzným (a samozřejmě to tam nezapomeneme připsat ;) :D

Nevím jak se líbí Vám, ale myslím, že se celkem povedly. Přinejmenším je to další věc, prostřednictvím které dáváte "kousek sebe"...

Posíláte přání?

Hezký den vám všem,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

  1. Zrovna dneska jsem v Lidlu byla, koukala jsem po těch vánočních věcech, ale sady jsem si nevšimla. Vánoční pohledy si posíláme :), ale ještě nikdy jsem žádné nevyráběla. Tobě se moc povedly, krásný přání
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat
  2. U nas se uz posilaji na Vanoce spise jen SMS :D Ale je to moc pekne to udrzovat, zvlast vlastnorucne vyrobene :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.