Přeskočit na hlavní obsah

#64 Dárek k Vánocům za 50.-Kč ? .... No.3


Ahoj, 

tak jak se máme při neděli? Já jsem tu s třetím tipem k vytvoření dárečku k Vánocům.
A to - šumivé bombičky do koupele

 Předchozí dva tipy byly: ten a onen  :-)  

Dneska je to trošku jiné. Rozhodovala jsem se, jestli udělat, či neudělat nějaké video. Nakonec jsem se rozhodla pro a spáchala ho. Ani jsem netušila, jestli ho budu publikovat, ale podle vašich komentářů vám ho nakonec ukážu. Nejvíce jsem se musela poprat s jeho kvalitou a i tak není 100%. Berte prosím na vědomí, že to je mé první video v životě. :-)))Budu moc ráda, když se necháte inspirovat! :-)
Krásnou neděli,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥ 

Komentáře

  1. Jů, to je pěkné video a skvělý nápad :) No my právě vyrážíme na dlouho procházku
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat
  2. Další super nápad, díky za něho :-) musím pochválit video - bylo super :-)

    Maru UltimateChic

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.