Přeskočit na hlavní obsah

#60 "Handmade" vánoční dárek No.2


Ahoj,

je tu neděle a s ní i další tip na po domácku vyrobený vánoční dárek.
Dneska je to počasí pěkně lezavé a pokud odpoledne nechcete trávit v posteli nebo jako já před televizí sledováním finále Fed Cupu, můžete začít třeba s vyráběním :-)


Minule jsem vám dávala tip na čaj tady a dneska ten relax posuneme ještě o level dál - výrobou polštářku!

Budeme potřebovat:
látku, nit, barvu na textil, bramboru nebo houbičku na mytí nádobí, igelitovou tašku

Chtěla jsem vám nafotit i postup jak ušít polštářek, ale bohužel je tak brzy špatné světlo na focení, že to opravdu nešlo. Pokud si tedy nevíte rady, doporučuji nahlédnout na návody na youtube :-))
Když máme hotový povlak, vezmeme houbičku a vystřihneme z ní požadovaný tvar (takto můžeme vytvořit i bramborová tiskátka a ty popisovat asi nemusím, že? :-P)V mém případě srdíčko. To namočíme do barvy na textil a opatrně obtiskneme na látku. 
!! Je nutné vložit do povlaku podložku - např. stačí igelitová taška. Jinak by se barva obtiskla na druhou stranu a to nechceme :)))!!


Už teď vím, co bude dalším tipem na dáreček a moc se těším, až budu tvořit a věřím, že se máte na co těšit! :-)

Tak hodně štěstí při výrobě,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Jé, to je skvělý tip :) A musím taky pochválit nový vzhled blogu - pěkný :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Vyzerá to zaujímavo :) Jednoduché a pekné :) :)

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé to mi připomíná časy tvoření ve škole - tiskátka z brambor :) Skvělej nápad, vypadá to krásně! :)) A hlavně člověka nikdy nic nepotěší víc než hand made dárek :)
  Tech for Girls!

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, to vypadá krásně! Kombinace šedivé a růžové je elegantní, nápaditá a hravá :-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 5. Skvěle zvolená barevná kombinace! Těším se na další tip. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. jeej to je fakt pekne!


  Pozyvam na 5 rocnu giveaway o kozmetiku Bioderma, stylove hodinky a poukaz na 50€! Tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/11/mega-naj-naj-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 7. veľmi pekné! ja by som asi osrdiečkovala celý vankúšik :D
  www.gummybaum.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.