Přeskočit na hlavní obsah

#56 HALLOWEEN


Ahoj, 

nějak jsem neměla ani v plánu psát článek na toto téma, ale zároveň mi potom došlo, že další možnost bude až za rok a tak je tady!

Dneska jsme sklízeli dýně

Zbyly tam už jen dvě, ale zase o to větší. To je tak, když si nějak nevšimnete, že tam v koutku zahrady něco roste a potom se nestačíte divit. Odhadem - ta větší má asi něco okolo 40kg.Honzovi je hodně líto, že se Halloween v Čechách neslaví. Já jsem o trochu víc skeptičtější, protože to není typicky český svátek. Stejně ale, jako jsem začala vidět Valentýn jako příležitost dostat dárek, tak proč neslavit i toto. Tedy, "slavit".. Libí se mi dýně, oranžová podzimní barva,barvené listí a konec konců, takové to sychravé počasí. 

A kafe!
Ochutnali jste Pumpkin spice latte? Ne? Děláte chybu a koukejte ji napravit :-)) Já jsem si ji včera dokonce vychutnala ještě s 19% slevou jako zákazník O2 :-))A jak vidíte Halloween Vy? Užijte si večer,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Já halloween neslavím, ale je pravda, že získává na popularitě hlavně u dětí, ve školce pořádáme každoroční lampionový průvod a oni to berou jako právě halloween. Nemám nic proti dýním, ty jsou krásné, ale preferuju spíš dušičky, ty docela prožívám...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak - myslím, že "dnešní" děti už budou víc k tomuto svátku vedeni, než jsme byli my a rodiče. Každopádně to nemusí být špatný svátek, ale bez dušiček by to nebylo ono, to je pravda.. :-)

   Děkuji za komentář,
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já bych vůbec nevěděla, že nějaký Halloween je, kdybych nechodila na blog a youtube... takže tak :-P

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou teda pěkní cvalíci ty dýně :) Jediní halloweenský společníci jsou moje 2 dýničky, které jsem vyhrála od Tebe :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ty dýně jsou teda pěkně velké! :-D Halloween neslavím :-)
  Thoughts by Lucys

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.