Štítky

října 31, 2014

#56 HALLOWEEN


Ahoj, 

nějak jsem neměla ani v plánu psát článek na toto téma, ale zároveň mi potom došlo, že další možnost bude až za rok a tak je tady!

Dneska jsme sklízeli dýně

Zbyly tam už jen dvě, ale zase o to větší. To je tak, když si nějak nevšimnete, že tam v koutku zahrady něco roste a potom se nestačíte divit. Odhadem - ta větší má asi něco okolo 40kg.Honzovi je hodně líto, že se Halloween v Čechách neslaví. Já jsem o trochu víc skeptičtější, protože to není typicky český svátek. Stejně ale, jako jsem začala vidět Valentýn jako příležitost dostat dárek, tak proč neslavit i toto. Tedy, "slavit".. Libí se mi dýně, oranžová podzimní barva,barvené listí a konec konců, takové to sychravé počasí. 

A kafe!
Ochutnali jste Pumpkin spice latte? Ne? Děláte chybu a koukejte ji napravit :-)) Já jsem si ji včera dokonce vychutnala ještě s 19% slevou jako zákazník O2 :-))A jak vidíte Halloween Vy? Užijte si večer,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

5 komentářů:

 1. Já halloween neslavím, ale je pravda, že získává na popularitě hlavně u dětí, ve školce pořádáme každoroční lampionový průvod a oni to berou jako právě halloween. Nemám nic proti dýním, ty jsou krásné, ale preferuju spíš dušičky, ty docela prožívám...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak - myslím, že "dnešní" děti už budou víc k tomuto svátku vedeni, než jsme byli my a rodiče. Každopádně to nemusí být špatný svátek, ale bez dušiček by to nebylo ono, to je pravda.. :-)

   Děkuji za komentář,
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já bych vůbec nevěděla, že nějaký Halloween je, kdybych nechodila na blog a youtube... takže tak :-P

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou teda pěkní cvalíci ty dýně :) Jediní halloweenský společníci jsou moje 2 dýničky, které jsem vyhrála od Tebe :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ty dýně jsou teda pěkně velké! :-D Halloween neslavím :-)
  Thoughts by Lucys

  OdpovědětVymazat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..