Přeskočit na hlavní obsah

#55 Mňoukáto!


Ahoj!
pokud jste četli nějaké to info o mně v menu tohoto blogu, tak víte, že jsem celkem velký milovník koček.

Sama mám doma čtyři (resp. jednu, která je vyloženě moje) a proto jsem si nemohla nechat ujít tento víkend Světovou výstavu koček v Praze.
Doprovod jsem dělala  mi dělala má maminka, která byla svého času celkem úspěšná chovatelka. Po ní jsem pravděpodobně lásku ke kočkám a zvířatům obecně zdědila. 


Celkem tam bylo něco okolo 1600 koček snad ze všech kontinentů :-) Bylo opravdu na co koukat :-)

klik ♥ -->

Už jsem byla na několika kočičích výstavách, ale nikdy jsem nebyla svědkem posuzování. Zde jich viděla více jak dvacet, také různých národností a lidé se mohli dívat, co vše se hodnotí a vyslechnout verdikt. Ten byl pochopitelně v angličtině. Na fotce vlevo je dvouletý kocourek, který "sklidil" velmi dobré hodnocení , akorát by prý mohl mít delší ocásek :-)


Ačkoli tyto tvory opravdu miluji a ráda se na ně přijdu podívat, tak se nemohu zbavit pocitu, že by pro ně byla lepší volnost, než dva dny sedět v klícce celkem malých rozměrů.

Ocenila jsem, že součástí výstavy byly i prodejní stánky a tak jsem nakoupila nějaké krmení a ještě podpořila občanské sdružení Srdcem pro kočky koupí mističky, hrnečku, svícínku a sáčku s kozlíkem lékařským, který pro kočky působí jako extáze a jak je vidět na fotce, Angie nezůstala klidná ani minutu po mém příchodu a hned začala rozbalovat dárečky! :-)

Trpíte také láskou k nějakému zvířeti? 

Hezký večer,

Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Super, ja mam tiez rada macky a vystavy maciek si nikdy nenecham ujst.

  Kaviareň u mačky

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám ráda králíčky, ale ještě žádného nemám. Až ale budu bydlet sama, tak to bude jedna z prvních "věcí", kterou si pořídím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem viděla v tagu, tak snad se ti poštěstí :-)))

   Skills of Art

   Vymazat
 3. NO já žádnou extra lásku ke zvířatům necítím :) Doma máme psa Nessie, mám ju ráda, ale nešílím z toho nějak :D
  Mistička a hrneček jsou krásný, to jsi je pěkně podpořila :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkné fotky, zvířátka mám ráda, hlavně pejsky :-)
  Thoughts by Lucys

  OdpovědětVymazat
 5. Macky mam velmi rada /vid. nazov mojho blogu a profil :-) /, ak by si mala viac clankoch o mackach, tak by sa mi na Tvojom blogu pacilo :-)
  Kaviareň u mačky

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.