Přeskočit na hlavní obsah

#51 The Pub


Ahoj,

už jste slyšeli o podniku The Pub?
Já jsem věděla, že něco takového existuje, ale ne kde a jak se to jmenuje.

Když jsem šla s partou kamarádů v pátek posedět a "oslavit" narozeniny, tak jsme měli v plánu jít do restaurace Toms Burger. A také, že jsme šli. Tentokrát do jejich nové pobočky nedaleko stanice Staroměstská. Nutno uznat, že prostory tam jsou trošku více omezené, ale zvládli jsme to a dali jsme si moc dobré burgery,

Ale o tom dnešní článek není..

Po tom, co jsme dojedli, kamarád navrhl, že hned vedle je The Pub. 
A tak jsme tam šli.. 
Dvě patra stolů a na každém z nich máte svou pípu a displej, který má funkci "počítadla vytočeného piva", přivolání obsluhy a hlavně jukebox!
Na výběr je z mnoha interpretů a jejich písniček, přičemž Vám systém i ukáže, za jak dlouho se Vaše písnička přehraje.


Tento podnik má pobočky v několika městech republiky, což umožňuje další zábavu a dobrý marketingový trik. Na velkém plátně je promítáno skóre stolů v jednotlivých restauracích, ale také poboček - tak probíhá meziměstská soutěž, ve kterém městě se toho vypije nejvíce.

Cena je celkem v pohodě - natočila jsem si asi dvě třetinky + za dvě písničky jsem platila 41.-Kč :-) Jo a točíte si tam Plzeň :-)


Vlevo dole mé první vlastnoručně natočené pivo v životě :-)) 
Pokud tedy nejste vinaři, ale spíše pivaři, určitě vyzkoušejte! :-))Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. Jé, tak to je super :). A burger bych si teda dala
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Vyborne burgry delaji i v PUBu ;-) Ja jsem mu na chut prisle v Plzni a jsem moc rada, ze je i v Brne. Vetsinou si beru tretinkovou sklenici a uzivam si toceni. Ale jukebox jsem tam jeste nepotkala, to tam budu muset po navratu z Francie zavitat :-D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukala jsem na to, že tam musí být dobré, ale ceny jídla jsou tedy trošku vyšší a navíc jsme přišli už najedení, takže snad příště :-) Plánujeme dělat nějaký třídní sraz a tohle bude určitě prima místo :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 3. Tak ta pípa by mě teda bavila:) Věřím, že její přítomnost docela zvedá spotřebu stolů.

  OdpovědětVymazat
 4. Bohužel jsem o podniku The Pub už slyšela. Měla jsem ho možnost i navštívit a myslím, že už nás tam nikdy nepustí a na dveřích budou mít vylepené naše fotky s tím, že máme zákaz vstupu! :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.