Přeskočit na hlavní obsah

#50 20


Ahoj,

jak jsem slibovala, jsem tady s článkem o dárečkách, které jsem dostala ke svým kulatým - dvacátým narozeninám.

Ačkoli jsem měla "svůj den" už prvního dne tohoto měsíce, tak jsem s článkem vyčkávala, jelikož poslední část oslavy proběhla teprve v pátek (kde jsme byli vám napíši už v příštím článku).

Dostala jsem spoustu hezkých věcí, možná jich bylo až zbytečně moc :-))
Pojďme se na ně podívat :-))Od Honzy jsem dostala do sbírky další termohrneček Starbucks, hodně vtipně psanou knížku o "obsluze kočky", legíny, které jsem si sama vybrala a kávový likér.. :-)

O rodičů pruhované tričko, termosku (moc se s Honzou nedomluvili, ale podotýkám, že obojí pilně využívám ve škole - termosku na čajík a hrnek na kávičku), čokoládu, kytičku od tatínka a nějaké penízky, ale ty vám fotit nebudu :-D

A hlavně! Diářek od Albi na rok 2015! Ten jsem si sama vybrala - jak jinak, než s kočičkama :-) Už máte svůj diář na příští rok? :)

Od bráchy jsem dostala grepový sprchový gel a vínko! Je to suché, s chutí po citrusech, takže jsem moc zvědavá. To jsem vám ještě nepsala, ale oblast vína mě celkem zajímá - už jsem se i účastnila pravé degustace, společně s mým bývalým výborným panem profesorem ze střední a troufám si tvrdit, že i znalcem dobrého vína :-)  Následkem čehož mám ve sklepě asi 20 láhví, které si vozím z výletů a dovolených, pobytů a podobně. 

Od bráchovy přítelkyně kosmetickou sadu z Manufaktury :-))

Dermacol Aroma a nejlepší gumičky do vlasů z Primarku mám od kamarádky, která se zrovna vrátila z Anglie :-)


Již zmiňovaná kytička od tatínka.

Dortík od kamarádky Náti a -  pozor!  Poukaz na profesionální focení! Mohu si s sebou vzít koho chci, takže beru Náťu a Honzu :-) Už toto úterý! Napíšu vám, jaké to bylo a pokud bude umět paní fotografka zázraky, možná vám tu nějaká ta fotka přistane :-D

A poslední - co jsem dostala v pátek - Plakát Beatles - Abbey road (kdo by neznal :-)) 
A od Honzíka ještě čaj English breakfast z M&S :-))


Ach jo, opět delší článek,
děkuji, že jste dočetli až sem.. :-)

Jaký dárek byl pro Vás zatím ten nejlepší a udělal Vám největší radost?

Mějte se krásně!


Pokud se Vám článek líbil a chcete vidět další, klikněte na odběry, děkuji! ♥

Komentáře

 1. To prúžkované tričko je úžasné :3

  OdpovědětVymazat
 2. Dostala jsi krásné dárky :) Tak aspoň můžeš ty termosky střídat :) No každý dárek je krásný a mám z něj radost, tak nevím
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. jé dortík :3 , focení si užij , já jsem byla nucena naše focení odložit už 3x kvůli počasí :(

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.