Přeskočit na hlavní obsah

#46 Who won the pumpkin?


Ahoj, 

tak jak jste prožili (nebo ještě prožíváte) slunečnou neděli? :-)

Já jsem si ji celkem užila, ale co jsem podnikla Vám ukážu až v příštím článku. Ten poslední jsem přidávala ve čtvrtek a to i s maličkou soutěží. Vím, že to nebyla nijak obsáhlá akce, ale spíše průzkum, jestli občas někdo zabrousí na můj blog a jestli by byl o nějaké to rozdávání občasných dárečků zájem. 

Nakonec random vybíral ze šesti účastníků..

A kdo nakonec vyhrál?

Výherkyni moc gratuluji, brzy bude kontaktována !

Ačkoli jsem se nemusela prohrabávat "stohy" odpovědí, musím poděkovat, že se nějací účastníci našli a prozradím, že se tu brzy zase nějaká akcička objeví :-)

Hezký zbytek víkendu a štastný vstup do pracovního týdne,

Komentáře

 1. No to už snad není možný, zase Verča :D Gratuluju :))

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že? :-D Po vygenerování čísla jsem se také pousmála.. Je to holka štěstěny a přeju jí to ! :-)) .. Ale už chystám další soutěž a myslím, že se dá na co těšit ;-)

   Skills of Art

   Vymazat
  2. Jéé, no to je skvělá zpráva :) tak děkuju, to mi udělalo radost :).
   Holky, taky si říkám, že na to mám štěstí, ale nebojte budu taky odměňovat :). Já o víkendu zase chodila všude možně, když bylo tak krásně a pak jsem byla na brigádě
   Blog by Veru

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.