Přeskočit na hlavní obsah

#45 Malá podzimní výzdoba + říjnová soutěž


Ahoj,

tak už je vážně podzim. 
Do školy bych ráno bez kabátu už nešla a cena melounů v obchodech je pětinásobně vyšší než v srpnu. Místo toho jsou na pultech fíky a tak jsem si včera hned dva vzala, abych vyzkoušela dokonale vypadající salát alá Jamie Oliver, jehož postup jsem viděla před pár dny na TV Paprika.

Když jsem tak šla do potravin, procházela jsem okolo obchůdku, kde mají ehm... kde co všechno. Mimo ostatní tam měli i podzimní výzdobu - a to takové filcové dýničky.
Byly připevněny na kousku lýčeného provázku, ale ten jsem já odstřihla, pomocí tavné pistole připevnila na špejli a dala do vázičky.. :)  Měli dva typy a tak jsem jich pár vzala.. 
Pár pro mě a pár pro jednu z vás :-)

Musím dostat podzim do vašich domovů a když mi:

1) Napíšete jednu věc, kterou máte na podzimu absolutně nejraději
2) Přidáte do komentáře e-mail 

tak vylosuji třeba právě Vás :-)))

Soutěž ukončím hezky při neděli 12.10.2014 

Hezký čtvrtek,
Komentáře

 1. Na podzimu miluju barevné listí, ale radši mám takový ten slunečný podzim :)
  svobodka13@seznam.cz

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé, dýničky jsou moc roztomilé. :) Na podzimu mám kromě barev nejraději tu úžasnou vůni, když se začne topit dřevem, z komínů stoupá kouř a ve vzduchu už je cítit taková ta předzvěst blížících se Vánoc. Ach! :)
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem veselej malancholik :D Takže já miluju to sychravý počasí...když je venku spadaný listí, a k tomu tak trochu už vlezavo, mlha a čistej, svěží, voňavej vzduch... přijdu z procházky a vlezu si pod deku, zapálím svíčku...paráda...
  ivetahlusickova@gmail.com
  jbself.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. milé ... ja mám najradšej padajúce lístie .... pripomína mi to pekné časy :D :)
  byfoxygreen@gmail.com

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. To jsou krásné ozdůbky :) No já jsem snad fíky ještě neměla.
  Na podzimu mám nejraději procházky v barevným listí a takovej ten mrazivější čerstvej vzduch :)
  VeruKru@seznam.cz

  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 6. :) na jeseni najviac milujem tú farebnú prírodu )
  siska.hutanova@centrum.sk
  inak stávam sa tvojim pravidelným čitateľom, bola by som rada, ak by si sa stala ním aj ty:)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.