Přeskočit na hlavní obsah

#43 Halloween skirt


Ahoj,

minulý týden jsem vám psala, že jsem si byla vyzvednout látky na takové to moje příležitostné tvořeníčko. Původně jsem tam chtěla jít jen pro bílou čistou bavlnu, abych si ušila tašky, které bych potom pomalovala/ orazítkovala.

Nakonec jsem neodolala a vzala jsem i dva druhy tylu - žlutý pružný a oranžový pevný. Ty barvy se mi zdály hezké - veselé, ale když jsem se dala do šití, ve finále to dopadlo jako dokonale Halloweenské spojení barev. 

A nejen, že už mám tedy dvě tašky (těžká ekologie), tak mám i tuto sukni.


Už teď je v prodeji na fler.cz


Jak moc prožíváte tyto helloweenské záležitosti? :-)

Hezkou podzimní neděli,Komentáře

 1. Jé ta je pěkný nápad :) Já halloween moc neprožívám, ale kdybych bydlela v USA, to bych se do toho teprve položila :))
  Jsem tvůj nový follower! :) xx

  Kdybys měla chvilku, moc by pro mě znamenalo, kdybys navštívila můj blog <3

  Berry The Blue

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé :-) Už jsem si tě našla na fleru, těším se na další přírůstky do nabídky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé, ty jsi šikovná :) Vypadá moc hezky :) Halloween jde ale úlně mimo mě :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasná sukně, já ten hallowen nijak neslavím ani neprožívám :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 5. neskutečně šikovná jsi :) ! ...kdybych měla našetřeno, hned bych si ji koupila k vánocům pod stromeček..respekt, mám ráda talentované lidi :3
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.