Přeskočit na hlavní obsah

#41 Blogger of the year 2014


Ahoj, 

dnes bych vůbec neměla psát článek a držet se svého "obden", ale stejně mi to nedá.
Blogerky asi už zjistily, že probíhá soutěž o blogerku roku 2014.
Jsem v ní také zapojena a to v kategorii Objev roku, jelikož Skills of Art je teprve dvouměsíční mláďátko.

Nechci vám tady psát, jak nutně potřebuju hlasy, ale zase jsem mou účast chtěla dát více "na oči", než jen nudně prsknout ikonku do menu.

Vím, že je konkurence opravdu veliká a proto budu ráda za každý udělený hlas. Upřímně mě tato činnost moc baví a i když bych nevyhrála nevyhraju, bude každá projevená přízeň velikým nakopnutím pro to, abych se zlepšovala v tom, co mě baví.


Nebudu znít jako nějaký politik a proto se s vámi rozloučím..


Mějte se krásně!P.S.: Pokud nechcete jinak, hlas mi můžete darovat k mým kulatým dvacátým narozeninám :-D

Komentáře

  1. Já už jsem pro tebe hlasovala, mláďátko naše :-D

    OdpovědětVymazat
  2. Určitě je to fajn, taky jsem se zapojila, i když žádné vele hlasy neočekávám :)

    Welcome!♥Reviews everywhere

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.