Přeskočit na hlavní obsah

#37 Face detoxification


Ahoj,
nedávno jsem vám dávala tip na přípravu domácí peelingové masky. Pokud jste ji zkusili, mám velikou radost! Jestli už jste k nějaké pleťové masce "přičuchli", nemusíte být zrovna pleťové guru, abyste věděli, že se maska aplikuje na vyčištěnou pleť.
Jsem tu s dalším tipem pro Vás, Vás i Vás (haha)..
Říkám tomu DETOXIKACE PLETI, funguje na principu inhalace a musím říct, že má u mě zaručený účinek. Pravděpodovně proto, že je 100% přírodní.

Potřebujeme:
400ml vařící vody, 1/2 pomeranče, 1/2 citronu, čerstvý rozmarýn, levanduli, lžíci soli, ručník
Všechny ingredience dáme do mísy a zalijeme horkou vodou. Obličej umístíme nad mísu a přikryjeme ručníkem. Zhluboka se nadechujeme. Vypařující voda nám otevře a vyčistí póry.
Potom už jen použiji krém na obličej (voda přeci jen dehydratuje).
Další využití: Pokud nechcete inhalovat, dejte do směsi kuře a druhý den ho můžete upéct. Bude mít lepší křehčí chuť ;D

A co Vám pomáhá na zlepšení pleti? :-)

Hezký den, 

Komentáře

 1. Skvělý nápad :) Moje pleť mě nijak nezlobí, tak já žádné tipy nemám
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi šťastná žena!! Važ si toho ;-)

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Musím bezpodmínečně vyzkoušet. Moje pleť potřebuje detoxikaci asap :) Poslední dobou přemýšlím, že bych se vrhla na výrobu domácí kosmetiky, ale přeci jenom příroda je příroda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm, to klidně můžeš, aspoň z části.. :-) Jsem zvědavá :-)

   Skills of Art

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.