Přeskočit na hlavní obsah

#35 The recipe by Lady Kerstyn


Ahoj,

tak jaké máte plány na neděli? Já ji strávím střídavě mezi postelí, knihou a počítačem. Od čtvrtka mě škrábalo v krku a teď mě bolí na průduškách a mám zvýšenou teplotu. Navíc jsem včera byla na houbách a to tomu asi také moc nepřidalo. Opět jsme se ale předsvědčili, že houby rostou.

Nicméně, včera než jsem odjížděla, koukla jsem na blogger a zaujal mně recept (ale i krásné fotky) na hruškový celozrnný koláč od Lady Kerstyn. V tu chvíli jsem na něj (a na kafíčko) měla takovou chuť, že jsem ho po příjezdu upekla.


Nemá smysl, abych vám sem psala zvlášt recept a proto dám odkaz rovnou na ten "originál" :-)

Sama jsem bohužel nesehnala celozrnnou mouku, takže jsem pro ten pocit rozdrtila slunečnicová semínka a smíchala je s klasickou polohrubou moukou.  Nenazývejme to upgradem, ale improvizací :-)Koláč jsem fotila asi okolo páté odpoledne, takže na mě už bylo s kafíčkem pozdě, ale teďka už jsem se ho konečně dočkala.. Výborné! :-)

Krásné nedělí ráno,


Komentáře

 1. Koláč musel být výbornej:) Já ráno koukám na blogy a odpoledne jedu na brigádu
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl :-) Tak snad ti brigada utekla rychle :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Jeee, ten koláč:D! Taky na mě něco leze, celá naše třída je totiž nachcípaná:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upřímně, já si myslím, že jsem se nakazila od učitelů.. Ti byli nemocní první :-/

   Skills of Art

   Vymazat
 3. mňam!! :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Ó, vypadá fantasticky! :) Jsem ráda, že chutnal! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, fantasticky nevím, ale je pravda, že byl opravdu moc dobrý :-)) Děkuji za inspiraci :-)

   Skills of Art

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.