Přeskočit na hlavní obsah

#34 The friday school


Ahoj, 

tak jak si zatím užíváte sobotu? 

Já jsem ve čtvrtek psala, že jsem si koupila na pátek ke svačině puding s liči. Z vašich komentářů bylo vidět, že jste to, stejně jako já, ještě neviděli.

A ano, přežila jsem :-)
Ve škole byla půlka profesorů nemocná, takže nemohli mluvit a radši nám pustili film. Takže vám klidně mohu udělat přednášku o finanční krizi na Islandu a USA, popovídat vám o nových módních trendech na podzim 2014 by JOY a taky povědět, jak chutnal ten puding.

Asi všichni víme, že existuje pití z Aloe Vera přímo s dužinou téhle zázračné rostlinky. A představte si, že to samé je z liči a ten ztuhne do formy pudingu.

Tak zhruba tak :-) Ba ne, bylo to celkem dobré a překvapilo mně, že to i kousky liči obsahovalo :-)Ochutnali byste?
Mějte se :-)


Komentáře

 1. Tak to musela být dobrota!

  OdpovědětVymazat
 2. Popravdě mě puding vůbec neláká, nejsem tenhle Aloe Vera/liči kousky typ. Naopak by mě zajímala ta finanční krize na Islandu, možná tomu věnuji část odpoledne a popídím se po informacích :)

  Package of words

  OdpovědětVymazat
 3. Puding bych ochutnala moc ráda, aloe vera mi taky chutná :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.