Přeskočit na hlavní obsah

#31 Back to school


Ahoj,

jasně! Dneska budu extra necool, neoriginální a naprosto bez nápadu.
Ostatně proto, že vás určitě napadne: "Vždyť tohle už mělo tolik blogerek.."

Jenže, nezapomínejme, že každá blogerka je originál a také to, že "když dva dělají totéž, není to totéž.."

Zítra to bude týden, co jsem nastoupila do nové školy. Ačkoli by se dalo čekat, že člověk bude příchodem voš/vš/práce strašně dospělý, zralý a nabitý energií odhodlanosti a flexibility, u mě to tak není. Stejně, jako když jsem se v osmnácti cítila stejně jako v sedmnácti, nebo po maturitě stejně jako před ní. 

A tak jsem si koupila balící papír s mluvícím kocourem a obalila si kostičkované sešity zavánějící socialismem.

Teď jsem těžce cool a ještě šetřím lesy jako správný ekolog! :-)A co čeká Vás? Vysoká, práce a nebo zítra vstáváte do školy?
Mějte se ;-)


Komentáře

 1. Moc pěkné! Já osobně mám ráda, když na stejné téma napíše více lidí, člověk má pak z čeho vybírat :-)
  A mě čeká vejška, ještě týden volna a pak už to začne. Uf!

  OdpovědětVymazat
 2. Vysoká, naštěstí až od 29. září. Po pravdě si dost užívám, že mám měsíc prázdnin navíc. Ideální na to, vyrazit někam, kde se přes léto zakopává o turisty. Socialistické sešity lovím hrdě z půdy už dobrých patnáct let :D. Po tom, co jsem je před týdnem zahlédla v muzeu NDR v Berlíně, je budu lovit ještě nadšeněji :)
  Ať se ti start ve škole/práci vydaří ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Za 2 týdny mě čeká vysoká (Néééé :D). Sešity sis obalila krásně. A jak píšeš, i když je článek na hodně blozích, každý ho má originální :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.