Přeskočit na hlavní obsah

#26 League of Legends No.2


Ahoj, 

už jsem se jednou zmiňovala, že jsem pro svého přítele kreslila obrázek z jeho oblíbené hry League of Legends (tady).

Protože mně to baví, tak vám ukážu i další z obrázků :-)
Je to město Demacia.. 

Tak snad se alespoň trošku líbil ..


Vyrábíte, nebo kupujete dárky pro své blízké?
A nebo obojí? :-P

Už jen jeden den do pátku!

Komentáře

 1. Dárky kupuji, ale snažím se i vyrábět nějaké ty maličkosti :). Je to zase originální a i mě se líbí, když mi někdo něco vyrobí. Maluješ nádherně, obrázek je krásný
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, tan "hlavní" dárek asi nikdy nevyrábím, ale ostatní maličkosti určitě :-)) Děkuji za pochvalu! :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 2. Moc hezký obrázek, kéž bych uměla kreslit :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že jsem nějaký Picasso, ale když je to jen pro radost, sem tam něco čmárnu :-)) Děkuji :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 3. Ahoj.. Já se kreslení věnovala od malá, teď už tolik teda ne , ale něco ve mě určitě zůstalo takže jsem pořad strašně tvořivá .. Studovala jsem umění a fotku a jako dárky jsem ponejvíce dělala fotky ... Dávala jsem je vyvolat a zarámovat ale jednou jsem kreslila docela velký obsah tužkou ... Myslím ze to byl Karlův most ... Tyhle dárky nejvíc potěší ;-) jo a pěkný obrázek .. Pěkné zpracování ...
  Můžeš kouknout na můj blog

  OdpovědětVymazat
 4. Obrázek se ti povedl :). Já to teda tak nějak střídám. Je ale jasné, že dárky, které se vyrobí ručně, jsou o hodně originálnější :)

  http://evasdreamworldcz.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, to souhlasím.. myslím, že to je daleko osobnější :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 5. Jééééé, taky chci umět tak krásně malovat! Asi jsem si zapomněla stoupnout do fronty, když se rozdával talent. A evidentně si byl někdo přidat za mě! ;-)
  Bebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až takové uznání? :-D Děkuji, děkuji :-)))

   Skills of Art

   Vymazat
 6. Krása, fakt se to povedlo :-) Já jsem dřív kreslila, ale už jsem dlouho tužku do ruky nevzala, takže to bude bída :-D
  Jinak dárky většinou kupuju, ale chystám se aspoň pro kámošku něco vyrobit - masky apod. že by jen přidala vodu nebo tak něco :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je hodně originální! :-) Moc děkuji za tip! :-)

   Skills of Art

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.