Přeskočit na hlavní obsah

#27 Cool bar


Ahoj,

tak jak si užíváte slunečný víkend? 

Já jsem dneska vyrazila na výlet do Tábora. Toto město mám ráda, stejně jako celou oblast Jižních Čech. Nejprve jsme se prošli lesem, kde jsme během dvaceti minut našli asi třicet pět hřibů. Co je povinnost, zašli jsme i na obídek do Cool baru. A to je právě tip pro vás :-) Tento bar jsme našli s partou kamarádů v červenci a musím uznat, že je vážně super :-)  Je stylizovaný do amerického stylu, takže nechybí výzdoba pomocí plechových cedulí a SPZetek, hokejových dresů a konečnou kulisu podtrhne americká hudba - ta starší, jak mám ráda. Ceny taky v pohodě a obsluha příjemná... Zkrátka stojí za to tam jet.


Můj tip: Lepší jet ve všední den, mají denní menu - větší výběr a nižší ceny.

Já si dala chilli burger (135,-), ale mají samozřejmě i "normální" jídla jako například grilovaná kuřecí prsíčka.:-)

Pokud jsem Vás nalákala a Tábor je příliš daleko, v Praze tento víkend probíhá Prague BurgerFest 2014 !! Tak se tam můžeme zítra inkognito potkat. :-PA ještě otázečka závěrem - kolik se vás tu najde z Jižních Čech, nebo přímo Tábora? :-)
Užívejte sluníčka, k nám se zrovna řítí bouřka,

Komentáře

 1. To muselo byt fajn:-) my se byli projt a blizici se bourka nas zahnala:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to já jsem v Táboře ještě nebyla :). Mňam ten burger vypadá úžasně. Já jsem právě dorazila z kola, byli jsme na jarmarku a já si tam zase pochutnala na makrele :). Tak to jste měli v lese super úlovek, já houby miluju a mohla bych je jest pořád
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fajn program na hezký víkend :-) .. Já houby radši sbírám, než jím, ale už si zvykám :))

   Skills of Art

   Vymazat
 3. Já jezdím na tábor poblíž Tábora ale nikdy jsem tam nebyla:) chtěla bych se tam mrknout. Mňam, ten burger!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to určitě jeď, moc hezké město :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 4. Tam to bylo famozní akorát nám tam nikdo nesmí dělat ostudu chlubením se, že jsme většina z Prahy (krom mě :P). vzpomínáš :D :D

  OdpovědětVymazat
 5. V Táboře jsme nikdy nevěděli, kam zajít na jídlo. Nedávno jsme objevili restauraci u hotelu Palcát, tam vaří moc dobře. Tak příště zkusíme Cool Bar, díky za tip.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přímo v Palcátu jsme byli před třemi roky a vím, že tam je to maličko dražší :-) Zkuste toto :-)

   Skills of Art

   Vymazat
 6. V Táboře jsem teda nikdy nebyla. Moc po ČR necestuju, ale mám ho na seznamu míst, které chci jednou navštívit:))

  Instantní krása♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je jedině dobře, je to tam moc fajn :-)

   Skills of Art

   Vymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.