Přeskočit na hlavní obsah

#17 Music on wall


Ahoj, 

Často se uvádí, že "hudba je všude okolo nás", chcete-li "music si all around us"..

Nemyslím si ale, že jsem jediná, kdo je celkem rád za to, jak nás hudba obklopuje, vzájemně spojuje, probouzí v nás emoce. Ačkoli všichni máme svůj určitý styl, máme ji rádi.

Sice mám hudbu hodně ráda, ale zase nejsem typ člověka, který neujede bez sluchátek v uších ani dvě zastávky autobusem. Oproti tomu, takový dobrý výběr písniček v autě :-))
Nejradši mám ale stejně pocit, kdy jsou v místnosti jediným zdrojem "hluku" tóny mé oblíbené písničky linoucí se z repráčku nad postelí. Ležet, relaxovat a vnímat každé slovo..

Konec sentimentu - pokud máte holou stěnu a mimo hudby snesete i kousek retra - mám pro vás tip :-)


Potřebujeme:

jednu nebo několik LP desek, lepidlo na plast nebo sanitární silikon (já ho používám radši, je levnější :-), volnou zeď :o)

a dál?

---> rozkliknout článek :P
budeme tedy pokračovat.. 

Vezmeme silikon, který je běžně k sehnání v hobby marketech a naneseme na desku. Nenanášíme příliš velkou dávku. Necháme chviličku "oschnout", asi 20 sekund a přilepíme na stěnu. Chvilku přidržíme a pokračujeme dál :-)
Původně jsem chtěla nalepit jen pár desek, jen tak, neurčitě, ale nakonec jsem zvolila vertikální řadu ..

Ještě poznámečka: počítejte samozřejmě, že se deska zničí, takže už určitě nebude k použítí! Určitě bych nevolila nějaké hodně oblíbené. Já tyto sehnala na aukru, asi 20ks bylo okolo stovky :-)

Tento styl se mi tak zalíbil, že když jsem si stěhovala pokoj, udělala jsem si ho ve stejném duchu :-)


A jak jste na tom s hudbou Vy?? :-)

Hezké pondělní odpoledne,Komentáře

 1. Hudbu mám ráda moc :) Skvěle mě uklidní a při sportu je nejlepší. Ten nápad s deskami je super
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, na sport jsem úplně zapomněla, bez toho by to vlastně nešlo :-))

   Děkuji za pochvalu a komentář,
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Dobrý nápad! Máme v určitých místech nepravidelně poopraskanou zeď a moc se nám to nechce opravovat. Tohle by mohlo stylově pomoct:)

  OdpovědětVymazat
 3. Bezvadný nápad! Napadlo mě využít CD, ale tohle nemá chybu ;-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.