Přeskočit na hlavní obsah

#14 Detoxification day


Ahoj, 

včera jsem psala, že jsem letně detoxikovala pomocí salátu..

Také u vás teďka prší?
U nás tedy už od rána a proto já svou detoxikaci rozšířím o další level :-D
Udělám si teplou vanu, s dobrou solí do koupele a budu relaxovat.

Ať už chcete vanu vy, nebo sháníte malý dáreček pro kdekoho, mám pro vás malý tip :-)

A co budeme potřebovat?


Především tedy sůl do koupele (kvalitní a nejlépe bez aroma - třeba tu z Mrtvého moře), sušenou levanduli (já používám z vlastní zahrady), nějakou hezčí skleničku nebo vázičku, co se dá uzavřít. Já mám vázičku z Ikey a špunt :-),
nějakou stužku, lýko nebo ozdobu.

Celé to je stráášně jednoduché. Do soli vmícháme levanduli, nasypeme do skleničky/vázičky, uzavřeme, ozdobíme... A darujeme :-)


Tak a teď už mohu jít odpočívat..
A jak trávíte deštivá odpoledne Vy? Komentáře

 1. Skvělý nápad, mám takové dárky ráda, když se člověk snaží a vyrobí ho sám :). Když je deštivo, tak já koukám na videa a na blogy :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. super napad ! :)

  pokiaľ si sa nezapojila pozývam ťa na letnu giveaway o šaty http://fashion-paradis.blogspot.sk/2014/07/summer-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkný nápad! Já si při dešti čtu nebo i klidně koukám "do blba" :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.