Přeskočit na hlavní obsah

#13 Detoxification food


Ahoj, 

pomalu na mě začíná padat syndrom člověka s dlouhýma prázdninama.
Tvůrce tohoto termínu jsem já a vymyslela jsem ho teďka.

Zkrátka ne, že bych marnila čas, ale jak nedělám nic až tak společensky náročného, inklinuji k tomu, že nemám potřebu se denně malovat atp.

Po pár dnech tedy člověk přijde k názoru, že vypadá, jak by označila má kamarádka,  jako tlustý kluk.

V nejbližší době si to ale stejně uvědomí a je čas na tzv. detoxikaci celého jedince.

Tak jsem včera detoxikovala a dala si k večeři..Ne, že by snad byla druhá fotka důležitá, ale na tý první se mi prostě ta "kytička" nelíbila.. 
Kdo pozná, co to je za lupení? :-D

A jak detoxikujete Vy?? Komentáře

  1. Mmm ten salát bych si dala moc ráda :).
    http://veru-life.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Jéé, mňamka!! Já jsem masožravec, ale pro pěkný salátek se obětuju :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.