Přeskočit na hlavní obsah

#5 Living on pallets


Ahoj, 

asi už jste s nejvyšší pravděpodobností někdy slyšeli nebo viděli, že se v posledních pár letech rozmáhá nábytek z palet.
Totiž, abych byla přesná, z logistických palet.

I mě minulý rok tato naprosto stylová záležitost "popadla" tak, že jsem si, ehm, sestavila tímto způsobem postel. Když jsem přijela do logistického centra a řekla, že bych prosila "tři EURO palety", paní na měla jasno, na co je potřebuji.

"Na nábytek, že?" 
Já souhlasně kývla a ona mi sama doporučila, jaký typ se na to hodí nejvíce.

Doma jsem je tedy lehce obrousila, natřela hnědým mořidlem, poskládala do tvaru postele, položila matraci a hned jsem měla kde spát...

Jenže... celá tato "hipsteřina" mi vydržela něco málo přes půl roku.
Ať si říká, kdo chce, co chce, prach vleze všude. Když se pode mnou zabydlel ještě osminohý kamarád, kterého jsem pojmenovala Alfons, vrátila jsem se zase zpátky k čtyřnohé posteli.

Jaký máte názor na toto bydlení Vy?

Hezký večer,Možná styl, ale ke mě do pokoje už ne.. děkuji :-)

Komentáře

 1. Vypadá to zajímavě,:) Ale já taky radši dávám přednost klasické čtyřnohé posteli :)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, jsou už radši také :-)

   Děkuji za komentář :-)
   Skills of Art

   Vymazat
 2. Já osobně spím na komunistické palandě xD Na ní mám madračku... Ale upřímně... Je z tvrdého a kvalitního dřeva, madračka pohodlná... Každopádně bych ty palety bral! xD Jen tedy nové, ze skladů bych si je stopro nevzal xD

  Mimochodem bych rád doporučil svou sérii videí o finančním vzdělání, která začala úvodním videem - https://www.youtube.com/watch?v=UdbpbWadNLY a bude pokračovat na onepatas.wordpress.com ... Ať se líbí ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak když slouží, proč ne :-).. No, použité palety určitě ne, v log. centru se dají v pohodě sehnat jak z výkupu, tak nové :-)...

   Tak ať postel slouží,
   Skills of Art

   Vymazat
 3. Chtěla jsem to, ale když říkáš, že tam byl pavouk, tak asi nechci :D Ale vypadá to zajímavě, to se musí nechat.

  Nominovala jsem tě do Blogger tagu :) http://alenka-v-risi-divu.blogspot.cz/2014/08/tag-blogger-tag.html

  OdpovědětVymazat
 4. Jako nouzovka je to určitě super. Už jsem viděla z palet kde co - stolek do obýváku, křesla.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já viděla i celou sestavu zahradního nábytku a moc se mi to líbilo :-) Jen když sečtu cenu za materiál s prací, tak to bohužel vyjde skoro ještě dráž, než koupě v nábytku..

   Děkuji za komentář,
   Skills of Art

   Vymazat
 5. No, já bych toto bydlení s tímto nábytkem brala pouze jako nouzové, ale když se to někomu líbí, proti gustu...

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Každým Vaším komentářem jsem moc potěšena :-) Děkuji..

Populární příspěvky z tohoto blogu

#89 Jak si vylepšit diář

Máte klasický papírový diář, nebo jste si tiskli měsíční plánovací diář z internetu?  Já mám oba - klasický papírový na osobní záležitosti a ten vytisknutý čistě jen pro blog. Ten mám ve formátu A5 a založený v šanonu (už chápete proč jsem měla potřebu čistit děrovačku :-)).
Ale aby to nebylo tak suché, rozhodla jsem si oba nějak vylepšit. Na Pinterestu můžeme najít nespočet "print labels", ale jsou zpravidla anglicky, jak jinak. A jelikož já preferuji spíše češtinu, "vyrobila" jsem některé sama :-)

#93 DIY: Co se svícny z IKEA?

Svíčky z IKEA milují všichni. Někteří se možná bojí, aby nevyhořeli (viď, tati?), ale stejně je milují. A i tak si je koupíme, ačkoli je vlastně ani nepotřebujeme. Dvacet pět hodin celkem obstojné vůně je prostě fajn.

Když stojíme v obchodě a házíme bezhlavě jednu svíčku za druhou do vozíku (protože "no neber to, za tu cenu!"), možná nám nedojde, že po vypálení vosku zůstane docela pěkná skleněná nádobka. Taková, že pokud v sobě máme alespoň trochu vetešníka, bude nám líto ji vyhodit. Ať jich máme doma klidně sto padesát! :-)
A tak jsem tu s pár tipy, co s takovou nádobkou udělat.

#58 Ostříhaná aneb jak jsem se svěřila do rukou učnici...

Ahoj,
otázka na začátek: Svěřily byste své vlasy do rukou začátečnice? 
Já jsem celkem dlouho řešila dilema, jestli teďka jít nebo nejít ke kadeřnici. Potom přišel na řadu výběr kadeřnice, jelikož k té "mojí" se mi už nechtělo. Ne, že by stříhala špatně, ale vždycky mi udělala na hlavě něco, co jsem úplně nechtěla (ačkoli to třeba ani nebylo ve finále špatné).  Nakonec jsem tedy přemýšlela, co bych tak na té hlavě chtěla.